ÖVRIGT / Speglar / Handspegel 8413264
nr 841 3264
Handspegel
silver, engelska stämplar, längd: 27 cm, bucklor
måndag 19 augusti 2013
kl 20:20:12
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver